Ви тут:
Суспільство Україна 

Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу, – Шмигаль

Україна має амбіцію до кінця цього року виконати всі сім умов Європейської комісії при наданні статусу кандидата та перейти до переговорного процесу щодо членства в ЄС.

Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що відбулася в Києві 9-10 вересня.

«Будемо рухатися дуже швидкими темпами. Ми проаналізували, як інші країни проходили цей шлях. Він займав 5, 7, 8 років. Ми маємо амбіцію максимум за два роки пройти цей шлях та реалізувати нашу мету — бути повноцінною частиною Європейського Союзу», — сказав очільник Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна відстояла свій цивілізаційний вибір, і буде продовжувати рух на Захід.

«Основний висновок після двохсот днів цієї кривавої війни — Україна перемогла стратегічно. Ми перемогли у відстоюванні своєї свободи, нашої демократії. Ми перемогли в нашому стратегічному векторі в Європу. росія стратегічно програла. Вони залишились у своїй архаїчній радянській моделі існування зі своєю пропагандою, зі своїми імперськими амбіціями, які ми очевидно не дамо їм зреалізувати», — відзначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також подякував Збройним Силам та всім українським військовим, які дають сьогодні можливість говорити та планувати успішне європейське майбутнє України.

Перейти до вмісту