Ви тут:
Суспільство Україна 

LEGO Foundation виділила 13,6 млн доларів на допомогу українським дітям

LEGO Foundation пожертвує 100 млн датських крон (приблизно $13,6 млн) на підтримку та відбудову системи освіти в Україні та освітні потреби дітей і сімей, які вимушені буди евакуюватись до сусідніх країн.

Як повідомляє ain.ua, гроші будуть розподілені через ЮНІСЕФ, MHPSS Collaborative, Peppy Pals та інші міжнародні організації, що вже працюють в Україні. Крім того, LEGO Foundation сама передасть обладнання українським навчальним закладам.

За даними LEGO Foundation, в Україні зараз понад 2300 навчальних закладів постраждали від бомбардувань і обстрілів під час війни, 286 з них повністю зруйновано. Загалом 15,7 млн людей потребують допомоги, 12,4 млн були стали біженцями, а 3,6 млн дітей вимушено перервали навчальний процес.

Пожертва LEGO Foundation була скоординована з Українським освітнім кластером та Міністерством освіти і науки, щоб допомогти забезпечити підтримку найнеобхідніших українським дітям та вчителям напрямків.
LEGO Foundation тісно співпрацює з урядом та Міністерством освіти і науки України протягом останніх 12 років. Програми фонду охоплюють 4 мільйони дітей у понад 15 000 школах і 300 дитячих садках за допомогою ігрового навчання.

Система Orphus Поделиться на fb