Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Кременчуцька майстриня представляє Полтавщину у проєкті “Херсонщина – це Україна”

Кременчуцька майстриня Ольга Сидоренко представляє Полтавську область у проєкті “Херсонщина – це Україна”. До нього долучилося 20 митців з різних регіонів, які підготували близько 70 творчих робіт під час артрезиденції в Умані.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Кременчуцької міської ради.

Ольга Сидоренко створила для проєкту три патріотичні картини у техніці сухого валяння. Зараз працює над ще однією – “Код нації”.

Майстриня володіє 18 техніками в ручному прикладному мистецтві, має нагороди за участь у місцевих та міжнародних виставках, керує власною креатив-студією “Артельф”.

Створені під час артрезиденції роботи стали частиною пересувної виставки, яка помандрує з Умані в Миколаїв, Одесу, Львів, Київ, а також за кордон. Ці ж картини виставлятимуть на онлайн-аукціоні, а кошти з продажу передадуть на потреби ЗСУ та відновлення культурної спадщини Херсонської області.

Довідково. Проєкт “Херсонщина – це Україна” реалізовують благодійний фонд “Це крафт” і громадська організація “Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад” за підтримки Українського культурного фонду.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb