Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Колохерсон”: у Полтаві херсонський театр презентує свою нову п’єсу

У Арт City ТРЦ Київ (Полтава)  11, 12, 13 вересня о 17:30 відбудеться театральне читання п’єси «Колохерсон». Всі зібрані кошти будут спрямовані працівникам театру, який залишилися на тимчасово окупованій території.

Про це Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша повідомив у Instagram.

Вхідним квитком є купюра любого номіналу.

Усі зібрані кошти будуть передані працівникам Херсонського театру ім. М. Куліша, які сьогодні перебувають в окупації. Збір коштів проводить актриса театру Євгенія Кірсанова, номер її картки – 5375411202114489.

«Ці тексти не про війну і не про окупацію. Вони про людей Півдня. Про Південний характер і про особливість ідентичності південної землі, яка формувалась сторіччями і формується далі. На жаль, цей природний плин речей зараз грубо порушила страшна війна. Та важливіше розказати і поговорити про те, яким наш Південь був До…
Форма – документальний етюд. Тривалість – 1 год 20 хв. Включає інтерактив і вільний продаж всього, що можна продати в Херсоні», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Полтаві театр ляльок став потужним волонтерським хабом

Автор п’єси — актор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, драматург, херсонець Антон Лисенко.

Режисер — актор та режисер Херсонського театру Євгеній Карнаух.

Задіяні у виставі: акторка Херсонського театру Ольга Марфіна, а також Олександр Вікторович Марфін, Наталя Величко, Єгор Кривицький, Лєна Марфіна.

Система Orphus Поделиться на fb