Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Klitschko Foundation запускає проєкт для українських шкіл

Школи з різних регіонів України можуть долучитись до проєкту “Посилка Успіху”. Це – освітній онлайн-проєкт для вчителів та вчительок фізичного виховання, який навчить методів ефективного викладання та допоможе залучити учнів і учениць до активного способу життя, занять спортом як в школі, так і поза її межами.

В Україні існує проблема з недооцінкою уроків фізичного виховання. Саме на шкільних уроках можна заохотити дітей до занять спортом, це основа здорової та сильної нації, він виробляє характер та дисципліну. Діти не завжди мотивовані відвідувати уроки фізичного виховання. Часто вони мотивують це тим, що в школах немає нового, якісного та безпечного спортивного обладнання, а методи викладання застарілі, без цікавих ігор та вправ. Саме тому Klitschko Foundation створили проєкт, що покликаний змінити цю ситуацію.

Проєкт складатиметься з 2 частин: онлайн-навчання вчителів/ок та організації локальних проєктів.

Окрім цього учасники зможуть:

декілька разів на тиждень брати участь у тренінгах та лекціях на актуальні теми;

навчитися створювати команди та реалізовувати власні проєкти;

отримати спортивний інвентар для своєї школи.

«Проєкт «Посилка Успіху»‎ комплексно підходить до популяризації спорту в Україні. Ми не просто даємо школам спортивний інвентар, ми розповідаємо про новітні методики викладання та лайфхаки, які зроблять уроки цікавішими»‎ — розповів менеджер проєкту Дмитро Крижанівський.

Більше про проєкт можна дізнатись та зареєструватись за посиланням.

Проєкт реалізується за кошти Klitschko Foundation.

Система Orphus Поделиться на fb