Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Каски для воїнів допомогли придбати американці та українки у США

На прохання допомогти придбати каски для захисників України відгукнулися американці округу Лекаванна в штаті Пенсильванія.

“Мешканці міст Скрентона та Данмора пожертвували 2 тисячі доларів, щоб мати змогу купити кевларові каски, які можуть регулюватися під індивідуальний розмір. Коли хто з полтавців їхав на передову та потребував такої допомоги, ми відразу намагалися зарадити, пересилаючи зібрані кошти Благодійному фондові “Свою Україну любіть” у Полтаві”, – розповіла Олена Шемчук.

Каски рівня захисту 3+ були закуплені в Польщі, мають кріплення для зовнішнього військового спорядження, на них пошиті маскувальні чохли, розповіла Валентина Шемчук.

“На ознаку щирої вдячності ми даруємо виготовлені для жертводавців символи нашої віри в Перемогу над російськими окупантами – українські прапорці!. Нашу віру не зламає ворог, бо в ній ми теж вільні! Ця віра пов’язує нас із дружніми державами. Наші молитви – за всіх захисників України, які вірою і правдою, ціною власного життя наближають Перемогу”, – додала Валентина Шемчук.

Система Orphus Поделиться на fb