Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інструктори Європейської ради реанімації провели тренінг у Полтавській обласній лікарні

КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського ПОР» стала однією з 29 лікарень в Україні, де за ініціативи ВООЗ та Всеукраїнська рада реанімації відбувся тренінг з відпрацювання організації роботи закладу охорони здоров’я та надання медичної допомоги у разі надзвичайних ситуацій з великою кількістю постраждалих. Найбільша багатопрофільна клінічна лікарня Полтавської області має найсучасніші в регіоні умови для надання невідкладної допомоги.

Джерело: КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського ПОР»

Тренінг відбувся у реальних локаціях приймального відділення, де запроваджена система тріажу.

Навчання проводили сертифіковані за міжнародними стандартами інструктори Європейської ради реанімації (ERC – European Resuscitation Council).

Програма складалась з теоретичної та практичної частини (відпрацювання клінічного сценарію і симуляційне навчання), орієнтована як на лікарів, так і на молодший медичний персонал.

Під час теоретичної частини медичні працівники вивчали загальні принципи тріажної системи (засновані на стандартах ATLS), підготовку закладу охорони здоров’я до надходження великої кількості постраждалих (наприклад, у разі автобусної аварії, пожежі, вибуху тощо).

На практиці учасники відпрацювали менеджмент подій із масовими жертвами, основні принципи медичного сортування і алгоритм роботи в червоній зоні.

Після проходження інтенсивного курсу медичні працівники здобули навички робити максимум користі для максимальної кількості пацієнтів, використовуючи доступні ресурси та своєчасно приймати рішення.

Система Orphus Поделиться на fb