Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Гуманітарна допомога, нагороди рятувальникам та “Гадяцьке сафарі”, – Дмитро Лунін підбив підсумки тижня на Полтавщині

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін традиційно підбив підсумки тижня, що минає.

– разом із волонтерами передали нашим військовим чергову партію допомоги – 5 дронів та 10 рацій.

– за останній рік 213 сіл у 34 громадах Полтавщини вперше отримали доступ до швидкісного інтернету. Причому 50 сіл у 10 ТГ підʼєднали до мережі за 200 днів війни!

– майже 120 тисяч переселенців уже отримали допомогу в медзакладах Полтавщини. 30 тисяч із них – пролікувалися стаціонарно.

– з Полтавщини до Харківської області направили гуманітарну допомогу. В деокуповані міста доставили 50 тонн продуктів та засобів дитячої та жіночої гігієни.

– Держава підтримує власників житла , які прихистили переселенців і стали учасниками програми «Прихисток». 16,5 млн грн отримала Полтавщина на виплати за березень-червень – 14,6 млн грн вже перерахували жителям області. Громади продовжують цю роботу, тому тим, хто ще не отримав, скоро надійдуть кошти.

– привітали першокурсників Полтавського медуніверситету з посвятою в студенти. Для Полтавщини сучасна та розвинена медицина була і буде в пріоритеті.

– з нагоди Дня рятувальника вручили нашим Героям державні й обласні відзнаки. Рятувальники Полтавщини завжди були на передовій захисту нашого життя і здоров’я.

– рятувальникам Полтавщини компанія «АвтоКрАЗ» подарувала вітчизняний броньовик Shrek-RCV для піротехніків.

отримали від ЮНІСЕФ чергову партію допомоги – 60 великих спортивних наборів, 195 боксів зі шкільним приладдям та 786 наборів із засобами гігієни для дітей. Усе це передали закладам освіти у громадах.

– разом із головою облради Олександром Біленьким, керівником обласної Укрпошти Юрієм Набасовим та автором ескізу Олександром Бондаренком погасили марку «Гадяцьке сафарі» в історичному місці – у Великобудищанській громаді, в селі Веприк. Тут була знищена ворожа техніка й окупанти. І звідси почалося знамените «Гадяцьке сафарі».

Система Orphus Поделиться на fb