Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

“HUMAN Школа”: заклади освіти Полтавщини можуть створити освітній простір на українській платформі

Відтепер заклади освіти Полтавщини мають можливість створити освітній простір на українській платформі “HUMAN Школа”.

Про це повідомив заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Ігор Панченко.

“Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін разом із розробниками платформи підписали меморандум про співпрацю, відповідно до якого школи області можуть безкоштовно користуватися сервісом як під час воєнного стану, так і після його завершення”, – розповів Ігор Панченко.

За його словами, приєднатися до платформи, на якій уже впроваджено відповідно до нинішніх реалій функціонал і систему безпеки, що унеможливлює витік інформації, можна за посиланням https://www.human.ua/schools.

Доступ відкритий для всіх учасників освітнього процесу: директорів, учителів, учнів, їхніх батьків, працівників департаменту та відділів освіти регіону.

“Через присвоєний ID-профіль кожен учитель та учень зможуть спілкуватися, обмінюватися інформаційними матеріалами, виконувати домашні завдання, тести. Водночас платформа надає можливості для переведення документообігу в електронний формат та дозволяє фіксувати переміщення учнів й позначати школярів, що приїхали з іншого регіону”, – наголосив заступник начальника ПОВА.

Також школи будуть забезпечені цілодобовою технічною й користувацькою підтримкою, що передбачає закріплення за кожним закладом освіти менеджера платформи.

“Для успішної та швидкої реалізації проєкту запрошуємо вчителів долучитися до навчання з опанування сервісів «HUMAN Школа», після закінчення якого вони отримають сертифікат про підвищення кваліфікації”, – додав Ігор Панченко.

Читайте також: У школах Полтавщини розпочали навчання близько 138 тисяч учнів, – Дмитро Лунін

За його словами, навчання допоможе педагогам оперативно опанувати функціонал платформи для використання у щоденній діяльності. Посилання на реєстрацію курсів https://www.human.ua/course1.

Система Orphus Поделиться на fb