Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Google рекомендує як найшвидше оновити браузер Chrome через нову вразливість

Користувачам Google Chrome на Windows, Mac та Linux необхідно встановити останнє оновлення браузера для захисту від вразливості безпеки, яку вже активно використовують хакери.

Як повідомляє ITC.ua, Google повідомив про експлойт CVE-2022-3075. Анонімний інформатор доповів у компанію про проблему 30 серпня. Про характер помилки замовчується до отримання оновлень більшістю користувачів.

Mojo – набір бібліотек, які використовує Chromium, рушій Google Chrome.

“Користувачам Chrome потрібно перезапустити браузер, щоб активувати оновлення. Це оновить Chrome до версії 105.0.5195.102 для Windows, Mac та Linux. Щоб переконатися, що ви використовуєте останню версію, настисніть піктограму з трьома точками у верхньому правому куті браузера. Перейдіть до «Довідка», а потім до «Про Google Chrome» – ви потрапите на сторінку, на якій буде вказано, чи оновлено Chrome до потрібної версії”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Українці розробили Chrome-розширення, яке ідентифікує сайти російського походження

Оновлення з’явилося через кілька днів після того, як 30 серпня Google випустила Chrome версії 105. Воно вже містить 24 виправлення безпеки. Це вже шоста вразливість нульового дня, з якою Chrome зіткнувся цього року. Попередню активно експлуатовану вразливість було виявлено в середині серпня.

Система Orphus Поделиться на fb