Ви тут:
Суспільство Україна 

До 10 років позбавлення волі засуджено кулеметника “ЛНР”, який брав участь у бойових діях на Донбасі, – Офіс Генпрокурора

За публічного обвинувачення прокурорів Луганської обласної прокуратури учасника незаконного збройного формування «ЛНР», підконтрольного окупаційній адміністрації РФ, засуджено до 10 років позбавлення волі.

Як повідомляє Офіс Генпрокурора, його визнано винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 260 КК України).

Прокурори у суді довели, що мешканець Луганська у серпні 2021 року уклав контракт на військову службу у піхотному підрозділі так званої «народної міліції ЛНР» та отримав вогнепальну зброю та військову екіпіровку.

До повномасштабного вторгнення РФ він перебував у складі «2-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади народної міліції ЛНР» на посаді «кулеметника». Засуджений здійснював виїзди на лінію бойового зіткнення зі Збройними Силами України, заступав у добові наряди та виконував інші накази керівництва, спрямовані на посилення обороноздатності збройного підрозділу.

З початком повномасштабної російської агресії чоловік у складі окупаційної армії «ЛНР» був направлений на Донбас для участі у спільній зі збройними силами РФ так званій «спецпоперації».
У серпні 2022 року ЗСУ взяли засудженого у полон.

Система Orphus Поделиться на fb