Ви тут:
Суспільство Україна 

Дмитро Кулеба закликав держави ЄС надати Україні більше зброї та ввести нові жорсткі санкції проти рф на тлі путінської мобілізації

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь в терміновому засіданні міністрів закордонних справ держав-членів Європейського Союзу, яке відбулося ввечері 21 вересня в Нью-Йорку.

Темою засідання стали наміри росії організувати псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України і оголошення кремлем планів мобілізувати 300 тисяч росіян для продовження війни проти України.

Глава МЗС України наголосив, що будь-які псевдореферендуми є нікчемними.

Він також назвав рішення президента рф про часткову мобілізацію резервістів актом відчаю на тлі поразок російської армії на полі бою. Міністр підкреслив, що Українське держава серйозно ставиться до такого кроку кремля, водночас воно не зупинить боротьбу українців. За його словами, Україна і надалі продовжуватиме давати рішучу відсіч російським загарбникам, захищаючи своїх людей і звільняючи свої території.

«Слова занепокоєння з боку ЄС не зупинять 300 тисяч мобілізованих російських солдат, яких путін планує залучити на війну проти України. Їх зупинить українська армія та західна зброя. Нещодавно ми довели, що ця комбінація працює», – наголосив Міністр.

У цьому зв’язку Дмитро Кулеба закликав ЄС терміново вжити рішучих заходів у відповідь на нову ескалацію з боку росії та надіслати Україні більше зброї та ухвалити нові жорсткі санкції проти рф.

Система Orphus Поделиться на fb