Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Дев’ять років в’язниці отримав 35-річний полтавець, який продавав наркотики

35-річний полтавець за скоєння злочинів у сфері обігу наркотичних засобів. Вироком Октябрського районного суду Полтави чоловік отримав покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

“Минулого року зловмисник не лише незаконно придбав і зберігав опій ацетильований, а й налагодив за місцем проживання системний збут цього особливо небезпечного наркотичного засобу, який реалізовував наркозалежним особам у медичних шприцах. Ціна “товару” становила від 100 до 150 грн за 1 мл речовини”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік здійснював свою злочинну діяльність у період іспитового строку за крадіжку, вчинену за попередньою змовою групою осіб, а також будучи обвинуваченим за незаконне придбання і зберігання наркотичного засобу без мети збуту (ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 309 КК України).

За сукупністю вироків та злочинів полтавця засуджено за незаконні придбання, зберігання з метою збуту, а також збут особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинені повторно, та незаконні придбання, зберігання без мети збуту особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України). До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

Система Orphus Поделиться на fb