Ви тут:
Суспільство Україна 

Державна допомога внутрішнім переселенцям має надходити вчасно, – Ірина Верещук

Через велику кількість ВПО виникла проблема обміну даними про переселенців між органами соціального захисту та ДП “ІОЦ Мінсоцполітики”. Процес реєстрації ВПО на новому місці та отримання довідок може тривати замість декількох хвилин до декількох тижнів. Це значно ускладнює розміщення людей та отримання ними державної допомоги.

Щоб пришвидшити процес, у Мінсоцполітики розробили детальну інструкцію для підрозділів органів соцзахисту та ДП “ІОЦ Мінсоцполітики”. Вона роз’яснює, як фахівці повинні обмінюватися масивом даних за допомогою спеціально створеної електронної програми, передає Урядовий Портал.

Передбачається безперервний процес, який дозволяє оптимізувати операції та максимально скоротити час на реєстрацію переселенців та отримання ними соціальних виплат.

Мінреінтеграції закликало структурні підрозділи з питань соцзахисту неухильно виконувати згадану інструкцію та не допускати затримок.

“Маємо зробити все можливе для того, щоб державна допомога якнайшвидше доходила до людей, які її потребують – до ВПО. Це наш спільний обов’язок!”, – наголосила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Також зауважила, що бере процес оперативної реєстрації ВПО під особистий контроль.

Система Orphus Поделиться на fb