Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Corteva Agriscience: Тільки з Україною! – старт нової комунікаційної ініціативи

З метою заохочення українських сільгоспвиробників до співпраці з відповідальними партнерами, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience запускає нову масштабну комунікаційну ініціативу «Тільки з Україною!», що підкреслює її всебічну солідарність з народом України у трагічній війні, яку розв’язала росія.

Джерело: пресслужба компанії

Нова кампанія дозволить виокремити Corteva Agriscience як найбільш свідомого виробника на ринку насіння та засобів захисту рослин, який категорично засудив війну та прийняв рішення залишити росію, що є нетиповим кроком для міжнародних гравців цього ринку, більшість з яких продовжують сплачувати податки та виробляти продукти, тим самим підтримуючи російський режим.

«Після повномасштабного російського вторгнення в Україну ми не могли свідомо продовжувати діяльність у росії. Ті, хто продовжує там працювати, стверджують, що роблять це в інтересах продовольчої безпеки, але насправді їхня діяльність сприяє нарощенню військового потенціалу агресора. Ми ж вважаємо за краще зосередитися на продовольчій безпеці України та решти світу, і закликаємо фермерів бути відповідальними при виборі продукції», – говорить Сергій Харін, Керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі.

Нова комунікація Corteva Agriscience передбачає додавання слогану «Тільки з Україною» поруч з логотипом компанії, що буде застосовуватися в усіх інформаційних матеріалах, рекламних зображеннях, каталогах, етикетках тощо.

«В цій кампанії ми говоримо про патріотичну позицію, з якою Україна прямує до перемоги, і цю позицію мають мати не тільки громадяни України, але і компанії, які тут працюють. Що найважливіше – за нашими словами стоять реальні справи. Наші цінності – основа всього, що ми робимо, а наша репутація допомагає українським фермерам почувати себе ще більшими патріотами у бізнесі», – додав Сергій.

Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®. На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора. Фінансові наслідки для компанії, пов’язані з цим кроком, склали 45 мільйонів доларів США лише у другому кварталі 2022 року. З початку цієї трагічної війни Corteva вжила всіх можливих заходів для підтримки та захисту своїх українських колег та їхніх сімей, клієнтів і громад, та підтримала гуманітарні та донорські ініціативи на загальну суму в понад 46 мільйонів гривень станом на початок вересня 2022 року. Також компанія планує подальше розширення свого бізнесу в Україні, зокрема збільшення інвестицій у виробництво та сталі технології і надання українським аграріям розширеного доступу до інноваційних засобів захисту рослин та насіння, що, в свою чергу, посилить продовольчу безпеку та підтримає українську економіку.

Система Orphus Поделиться на fb