Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Благодійна організація World Central Kitchen припиняє роботу на Полтавщині

Організація продовжить працювати на найгарячіших напрямках країни. Тому більшість центрів, де раніше надавалися продуктові набори, припинять роботу.

Про це повідомляє Білицька громада.

«З 1 вересня 2022 року компанія World Central Kitchen припинила свою діяльність на території Полтавської області і залишає тільки гарячий Херсонський, Запорізький та Донецький напрямок.
Компанії потрібно рухатися далі і зосередити всю роботу на найбільш незахищених верствах населення і надважких територіях. Тому більшість центрів, де надавалися продуктові набори, буде відключено.
За шість місяців компанія витратила понад 350 мільйонів доларів зробивши понад 130 мільйонів порцій їжі у 8 країнах, виготовили понад два мільйони продуктових набори.
Білицька селищна територіальна громада дякує гуманітарній організації World Central Kitchen за турботу та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Суспільне, організація продовжить працювати на деяких територіях країни. Це Київська, Чернігівська, Сумська, Харківська, Донецька, Луганська, південна частина Дніпропетровської (Нікополь, Марганець), Запорізька, Миколаївська та Херсонська області. 

Система Orphus Поделиться на fb