Ви тут:
Суспільство Україна 

«Батальйон Монако»: ДБР направило документи на екстрадицію одного з фігурантів

ДБР активно розслідує провадження щодо законності перетину кордону військовозобов’язаними громадянами України з так званого «Батальйону Монако». Водночас працівники ДБР комплексно підходять до цієї справи. Розслідуються й інші епізоди протиправної діяльності деяких «бійців» цього елітарного клубу.

Джерело: пресслужба ДБР.

Зокрема, працівники ДБР підтвердили місце знаходження одного з героїв цього журналістського розслідування. Він є підозрюваним у кримінальному провадженні Бюро щодо незаконної розтрати коштів. На даний час вживаються заходи щодо його затримання та екстрадиції до України. Документи, що наблизять його зустріч зі слідчими, вже направлені у відповідні країни ЄС.

“По іншій персоні, що згадувалась у журналістському розслідуванні, ДБР розслідує кримінальне провадження щодо ухилення від сплати податків групою компаній, що належить фігуранту”, – наголосили у ДБР.

Встановлено, що під прикриттям податківців група компаній маніпулювала з фінансовою звітністю, проводила фіктивні господарські операції для зменшення сум, які необхідно було сплачувати до бюджету.

Також у ході розслідування виявлено, що ці компанії після анексії АР Крим продовжували здійснювати господарську діяльність на півострові.

“За матеріалами ДБР накладено арешт на майно «бійця батальйону Монако», який відпочиває на лазурному узбережжі, поки його компанії фактично обкрадають українців”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb