Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

86 сімей Полтавщини пройшли навчання й готові прийняти дитину, яка з під час війни залишилась без піклування

86 родин області готові прийняти у свою сім’ю дитину, яка з різних причин під час війни залишилась без піклування дорослих.

Джерело: Полтавська ОВА

Родини вже пройшли відповідне навчання в соціальному проєкті «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни».

«Уже в кілька таких сімей влаштовані діти, які через російську збройну агресію залишилися без батьківського піклування, – зауважив Дмитро Лунін. – До того ж, в області 4 родини виявили бажання створити сім’ї патронатних вихователів, щоб надавати допомогу дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах; 18 – бажають усиновити дитину, 5 – налаштовані створити прийомну сім’ю, 10 – хочуть взяти під опіку дітей, які посиротіли».

Соціальний проєкт «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни» реалізують Мінсоцполітики, Національна соціальна сервісна служба України спільно з Представництвом Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та МБОМ «Партнерство кожній дитині».

Дмитро Лунін додав, що наразі у Полтавську область з регіонів, де тривають бої, евакуйовано 6 дитячих будинків сімейного типу, 8 прийомних сімей та 90 опікунів. У цих родинах виховується 187 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа.

Загалом цього року на Полтавщині встановлено опіку над 121 дитиною, усиновлено 9 дітей.

Система Orphus Поделиться на fb