Ви тут:
Суспільство Україна 

22% українців вже змінили професію в період воєнного часу, – опитування

Понад 8 тисяч українців в опитуванні сервісу пошуку роботи поділилися своїм ставленням до зміни професії. 71% із них змінили чи готові міняти фах, а найважливішим фактором при виборі нової сфери назвали рівень зарплатні. Чи співпадають очікування українських робітників з поточною ситуацією на ринку праці у вересні — в дослідженні OLX Робота.

За якими критеріями українці обирають нову сферу роботи?

Результати вересневого опитування на OLX Робота показали, що понад 22% українців вже змінили професію в період воєнного часу, а майже 49% опитаних знаходяться в пошуку роботи та готові перепрофілюватися.

Основними способами пошуку вакансій для всіх опитаних респондентів стали онлайн-платформи (60% респондентів) та знайомі (20% респондентів). Менше всього українці зверталися в державну службу зайнятості (5% респондентів).

Найбільш готовими змінити сферу своєї професійної діяльності, виявилися пошукачі у віці 25-44 років (68% респондентів). При цьому, опановувати новий фах готові майже порівну як жінки, так і чоловіки.

Українці, які ще шукають роботу, вказали, що найбільш вагомим фактором у виборі нової сфери з коефіцієнтом 5,3 став рівень зарплати. Натомість можливість брати додаткові зміни, щоб заробити більше грошей, за середньою оцінкою респондентів найменше впливатиме на вибір спеціальності (коефіцієнт склав 3,11).

Система Orphus Поделиться на fb