Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Засуджуємо дії клубу”: ультрас “Ворскли” негативно відреагували на перехід колишнього гравця клубу рф

Днями полтавська Ворскла оголосила про підписання двох новачків.

Як повідомляє football.ua, днями полтавська Ворскла оголосила про підписання двох новачків. Один з них — Андрій Кравчук, який протягом 2021 року грав за московське Торпедо, проте після початку повномасштабної російської агресії нарешті залишив країну-терориста.

Ультрас полтавської Ворскли, велика частина яких (як і футбольних фанатів загалом) також захищає країну від загарбників, віднеслися до трансферу негативно. На свої сторінці в Інстаграмі вони опублікували наступну заяву:

“На днях Ворскла оголосила про перехід до клубу Андрія Кравчука. Гравця, який ще донедавна грав у торпедо з московії.
У той час, коли війна триває дев’ятий рік і десятки людей з нашої трибуни у різних підрозділах ЗСУ боронять Україну від зазіхань московитів, а інші активно допомогають у тилу та забезпеченням наших хлопців, клуб дозволяє собі підписання гравців з, м’яко кажучи, сумнівною репутацією.
Ми, засуджуємо дії кожного працівника клубу, який допустив появу цієї людини в команді. Ми не терпітимемо жодного гравця, для якого криваві рублі дорожчі за гордість та честь бути українцем.
Тим, хто сприяв або з чиєї мовчазної згоди цей гравець з’явився у Ворсклі — ганьба. Андрію, забирайся геть, тобі тут не раді!” — підсумували фанати.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений WGLife (@wglife2008)

Система Orphus Поделиться на fb