Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку війни вибухотехніки Полтавщини перевірили більше 300 об’єктів, – поліція

З початку широкомасштабної військової агресії російської федерації проти України працівники вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили більше трьохсот службових виїзди, під час яких ними перевірено 310 об’єктів та знешкоджено більше 80 вибухонебезпечних предметів. Усі розірвані боєприпаси були ідентифіковані, а їх залишки зібрані як речові докази воєнних злочинів.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

9 серпня начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов вручив спеціальне звання “полковник поліції” начальнику відділу вибухотехнічної служби ГУНП Сергію Товмі.

“Вдячний керівнику та кожному поліцейському вибухотехнічної служби Полтавщини за мужність та відвагу, проявлену під час роботи у зведеному загоні із розмінування територій Київської, Чернігівської та Житомирської областей після їх деокупації. Я переконаний, що ми неодмінно переможемо та разом з вами очистимо нашу українську землю від тих нечистот, які залишає по собі ворог”, – наголосив Євген Рогачов.

Поліцейські-вибухотехніки Полтавщини у складі зведеного загону працювали в Київській, Чернігівській та Житомирській областях, де брали участь у відновленні безпечного простору після звільнення територій від окупації рф.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb