“Ворскла” з розгрому стартувала у жіночій Лізі чемпіонів

Команда, яку у єврокубках підтримує полтавська «Ворскла», забила суперницям п’ять м’ячів. Матч-відповідь перетворюється майже у формальність.

Як повідомляє «Суспільне.спорт», перша команда України з футболу “Ворскли-Харків-2” стартувала у кваліфікації нового сезону Ліги чемпіонів 2022/23 серед жінок. Для харків’янок це був перший офіційний матч за дев’ять місяців.

“Ворскла-Харків-2” упевнено розпочала кваліфікацію та домінувала впродовж усього матчу. Вже на першій хвилині рахунок у зустрічі відкрила півзахисниця Ірина Котяш – з подачі нападниці Вероніки Андрухів.

Уже за шість хвилин перевагу харків’янок подвоїла Роксолана Кравчук: знову за допомогою асиста Андрухів. Наприкінці першого тайму ще один гол забила форвардка Яна Калініна, яка скористалася подачею захисниці Ірини Подольської.

У другому таймі Калініна також відзначилася асистом, допомігши вірменці Ользі Осіпян збільшити рахунок до 4:0. Фінальну крапку в матчі поставила авторка першого голу зустрічі Ірина Котяш, яка оформила дубль, забивши з передачі Осіпян на другій хвилині доданого часу. Таким чином “Ворскла-Харків-2” перемогла з рахунком 5:0.

Перемога українок означає, що у фіналі мінітурніру вони зіграють із переможницями матчу між казахстанським “БІІК-Шимкентом” та хорватським “Сплітом”.