Ви тут:
Суспільство Україна 

В Мелітополі партизани підірвали залізничний міст

Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що партизани підірвали залізничний міст, який окупанти використовували для постачання боєприпасів та важкого озброєння.

Про це він написав у Telegram, повідомляє Прямий

“Сили спротиву та партизани у місті Мелітополі за вихідні зруйнували ще один залізничний міст. Ми чітко розуміємо, що сьогодні Мелітополь для ворога є хабом, через який він доставляє і боєприпаси, і важке озброєння, і 99% цих доставленнь є нашою залізною дорогою. Тому було безліч акцій мелітопольських партизанів: і спуск з рейок бронепотяга, і руйнування залізничних шляхів та мостів, і це черговий міст було зруйновано — ворог досі розбирає завали, не може дістатися до місця руйнувань і не може на сьогодні полагодити це”, — розповів Федоров.

Зазначається, що окупанти не можуть відновити повноцінну експлуатацію моста вже декілька діб.

Через це росіяни почали активну фільтрацію та перевірку населення, аби знайти партизанів та сили спротиву в тимчасово окуповано місті.

Федоров додав, що окупанти хочуть зробити з дітей “живий щит”.

“Змушують батьків писати заяви, що колектив закладів освіти не несе відповідальності за життя дітей. Під час складання рашистських тестів в одній зі шкіл до будівлі зайшли російські військові – шукали вибухівку. Всі мелітопольські школи будуть працювати онлайн. Ми розробили онлайн-платформу, яка надає можливість навчатись дистанційно.” – написав він.

Він також зауважив, що в черзі на виїзд з тимчасово окупованих територій 6 тисяч людей.

Система Orphus Поделиться на fb