Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Українці можуть безкоштовно здобути освіту в ІТ за програмою ІТ Generation, – Федоров

Почався набір заявок для українців, які хочуть отримати професію в ІТ.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Наші партнери оплатять 100% вартості курсів у топових школах України — Projector, Laba, Logos IT Group, Hillel IT School, Beetroot Academy та інших.

Вам потрібно лише обрати один із напрямів навчання. Наприклад, JavaScript, Java, Python, Blockchain, UI/UX Design, Digital Marketing тощо.

Набір заявок на програму триватиме два тижні. Після цього школи проведуть відбір студентів, і вже восени почнеться навчання. На першому етапі набираємо близько 1000 студентів.

На сайті IT Generation виберіть школу, заповніть заявку та «увійдіть в IT».

Ми знаємо, як зробити Україну найзручнішою країною у світі для талантів та технологічних компаній. Створюємо для цього не тільки найкращі умови для розвитку компаній завдяки Дія.City, але й комплексно займаємося реформою IT-освіти. Навчання світчерів в IT — це тільки один із перших кроків нашого глобального бачення.

Проєкт реалізується Міністерством цифрової трансформації в партнерстві з компанією Binance Charity та Львівським IT Кластером за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні», що впроваджується ПРООН в Україні за підтримки Швеції», – зазначив Федоров.

Система Orphus Поделиться на fb