Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Український інститут запустив сайт з базою українських фільмів

Український інститут спільно з ірландською компанією Usheru запустили сайт задля популяризації українського кінематографу у світі.

Про це повідомили на сайті Українського інституту.  

Мета ініціативи – просувати українську культурну галузь, що постраждала через повномасштабну війну, на світовій арені.

“Дивлячись українські фільми, глядачі усього світу можуть віддати шану українській культурі та підтримати кінопрофесіоналів. Перегляд фільмів ще ніколи не був таким змістовним”, – наголосив співзасновник та CEO компанії Usheru Олівер Феган.

Сайт ukrainefilms.com знаходить, де можна переглянути той чи інший український фільм залежно від геолокації людини. Користувачам пропонують перегляд у кінотеатрах різних країн та міст, якщо йдуть активні покази стрічки; або ж онлайн, якщо вона є на VOD-платформах країни перебування. Наразі сайт працює у тестовому режимі.  

“Ми почали обговорювати потенційну співпрацю з usheru ще минулого року. І ось, після декількох місяців роботи над проєктом, партнери створили мабуть, одну з найширших баз українського кіно. Дякуємо компанії usheru за підтримку українського кіно та допомогу в реалізації проєкту. Адже саме зараз дуже важливо говорити про Україну зі світом усіма доступними методами. Робити це через кіно – універсально і зрозуміло”, – відмітила Ірина Кипоренко, програмна менеджерка напряму кіно в Українському інституті.  

Система Orphus Поделиться на fb