Ви тут:
Суспільство Україна 

Удар по Криму може стати для України переломним моментом війни, – The Telegraph

Експерти вважають, що Москва точно не була готова до такого, і якщо саме українські сили вдарили по авіабазі в Новофедорівці, тоді це можна назвати переломним моментом.

Про це експерти розповіли для The Telegraph, повідомляє «Еспресо».

Як і у випадку більшості великих атак проти російських сил, влада України не кинулася негайно коментувати ситуацію. Однак, видання пише, що в ЗМІ з’явилися припущення, що удар по базі в Криму нібито може свідчити про те, що Київ отримав від США ракети ATACMS з радіусом дії до 300 кілометрів.

Проте анонімний український військовий в коментарі для New York Times спростував ці чутки, повідомивши, що удар був виконаний за допомогою “зброї українського виробництва”.

В Міноборони РФ заявили, що вибухи сталися через детонацію боєприпасів на авіабазі поблизу Новофедорівки.

Тим часом, професор стратегічних досліджень Університету Сент-Ендрюс Філіп О’Браєн сказав, що дії українців були “надзвичайно важливими”.

“Продемонструвавши, що вони здатні вдарити по Криму, вони ще більше розтягнуть російські оборонні можливості. Росії доведеться захищати значно більшу територію за лінією фронту”, – пояснив експерт.

У свою чергу, професор воєнних досліджень Королівського коледжу Лондона Лоренс Фрідмен додав: “Ніхто не підготував російський народ до невдач такого роду”.

Система Orphus Поделиться на fb