Ви тут:
Суспільство Україна 

У справі Майдану завершено досудове розслідування стосовно ексзаступника Секретаря РНБО України, – Офіс Генпрокурора

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

Слідством встановлено, що підозрюваний за попередньою змовою з головою Київської міської державної адміністрації, шляхом особистого впливу на начальника Головного управління МВС України в м. Києві організував незаконне перешкоджання проведенню мітингу громадянами 30 листопада 2013 року близько 3-4 години ранку на Майдані Незалежності в місті Києві.

В свою чергу начальник ГУ МВС України в м. Києві, діючи спільно та погоджено з підозрюваним, як організатором злочину, надав явно злочинний наказ працівникам міліції про звільнення силовим методом Майдану Незалежності від громадян, що реалізовували своє конституційне право на мирні збори. Для цього були залучені працівники полку міліції особливого призначення «Беркут», підпорядкованого ГУ МВС України в м. Києві, а також військовослужбовці військових частин внутрішніх військ МВС України.
Внаслідок виконання цього наказу 85 громадянам було заподіяно тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Система Orphus Поделиться на fb