Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві вийшов е-посібник про те, як учителям проводити уроки безпеки

Фахівці Полтавської академії неперервної освіти ім. М. В. Остроградського підготували електронний посібник «Уроки безпеки в закладах загальної середньої освіти: поради вчителю до нового 2022/23 навчального року». Він буде корисним педагогам шкіл та дитячих садочків.

«Мета цих уроків – допомогти дітям та дорослим виробити правильні дії, правила та навички безпечної поведінки в разі надзвичайних ситуацій, сприяти профілактиці травматизму під час ведення військових дій та запобіганню загибелі учнів; виховання в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до власної безпеки та цінності життя, підвищення їхнього інформаційно-просвітницького рівня з питань мінної безпеки», – зазначають у передмові до видання укладачі.

Посібник укладено на основі законодавчих, нормативно-правових, наукових першоджерел та практичного досвіду.

Серед розділів: Нормативні документи з організації безпечних умов навчання під час воєнних дій; Методичні рекомендації щодо організації, підготовки та проведення уроків безпеки з учнями закладів загальної середньої освіти; Поради зі співпраці із батьками з питань безпечної поведінки та ризиків під час воєнного стану; Приклади вправ про дії та правила поведінки в разі виникнення небезпечної для життя ситуації.

Завантажити посібник можна у форматі PDF на сайті ПАНО ім. М. В. Остроградського.

Система Orphus Поделиться на fb