Ви тут:
Суспільство Україна 

У МВС розробили рекомендації для в’їзду і перебування іноземців на території України

Іноземці та особи без громадянства, які законно перебувають на території нашої держави, мають такі ж права і обов’язки, як українці.

Як повідомляє МВС України, у зв’язку з запровадженням в Україні 24 лютого 2022 року воєнного стану, конституційні права громадян можуть обмежуватися. Про це під час брифінгу в «Укрінформі» заявила речниця МВС Альона Матвєєва.

«Щоб перетнути кордон, особа повинна мати при собі наступні документи: дійсний паспортний документ, повинно бути відсутнє рішення уповноваженого органу щодо заборони в’їзду особи на територію нашої держави, наявність в’їзної візи, якщо інше не передбачено законом, підтвердження мети перебування та наявність достатнього фінансового забезпечення. Іноземці або особи без громадянства, якими не збережено один чи декілька пунктів, не допускаються на територію України», – сказала Альона Матвєєва.

Крім того, речниця МВС підкреслила, що в Україні зараз обов’язкове виконання комендантської години, правил поведінки під час повітряної тривоги або ракетної небезпеки.

Система Orphus Поделиться на fb