Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрили художню виставку Ігоря Рудя

17 серпня у Лубенській галереї мистецтв відкрилася виставка робіт члена спілки художників України Ігоря Рудя “Течія натхнення”. 

Краса лікує душі і це особливо важливо в наш час. Лубенський художник працює в техніці олійного живопису.

Повернувся до творчості ігор Рудь в 2015 році. І за цей час бачимо професійний живопис, виконаний з особливим художнім смаком. Роботи написані в реалістичному стилі – здебільшого пейзажі, портрети, рідше натюрморти.

На картинах завжди повна палітра фарб і через це хочеться роздивлятись кожну гілочку трав, лугових квітів, хвилю.

Полотна Ігоря Рудя експонувались на Міжнародних та Всеукраїнських виставках. Багато картин зберігаються в приватних колекціях Києва, Лондона, Кракова, в Індії.

На кожній із картин панує своя, особлива атмосфера: професійно передана перспектива живопису, заворожуючий передній план в свіжих насичених відтінках. І саме це і додоє картинам майстра настрою і душевності. 

“Бажаємо художнику, не зважаючи на тяжкий час, розвиватись і надалі, радувати своїх шанувальників новими красивими полотнами. 

Хочеться також наголосити, що Ігор Рудь постійно шукає нові теми. Наприклад, на сучасних картинах бачимо цікаві, живі фугури, а до цього Ігор писав пейзажі. Художник говорить, що хоче показати життя, рух, емоції в своїх картинах. І надалі хоче шукати ще складніші, емоційні композиції”, – розповіла молодший науковий співробітник Лубенської галереї мистецтв Людмила Кошлай. 

Виставка робіт художника Ігоря Рудя буде тривати близько 25 днів, тож кожен бажаючий може її побачити в художній галереї Лубенського краєзнавчого музею.

Фото – Людмила Кошлай 

Система Orphus Поделиться на fb