Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькій громаді на благодійному концерті зібрали для ЗСУ 13 тисяч гривень

У селі Озера відбувся благодійний концерт «Разом до Перемоги», який триває у рамках проведення благодійних концертів, організованих відділом культури, туризму, молоді та спорту за ініціативи Кобеляцької міської ради.

Як повідомляє Кобеляцька міська рада, жителі та гості села зібралися, аби долучитися до збору коштів на підтримку наших військових-земляків, які зараз боронять державу від російської агресії.

«Художні самодіяльні колективи Кобеляцького центру культури і дозвілля, Озерянського будинку культури, Морозівського сільського клубу та народний аматорський колектив «Берегиня» с. Озера показали чудову концертну програму.
Учасники благодійної ярмарки-виставки Алла Шевченко, Людмила Кузема, Оксана Чорна, Любов Земляна, Леся Грек, Лілія Шкварчук, Олександр Бур’ян та Антоніна Левенець представили свої виготовлені власноруч вироби».

Під час концертної програми вдалося зібрати 12 тис. 05 грн. Наступного ж дня жителька села Озера, яка не змогла відвідати благодійний концерт, додала до зібраної суми ще 1 тис. грн. Отже, озеряни загалом зібрали 13 тис. 05 грн.

Система Orphus Поделиться на fb