Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі проводять безкоштовні курси з української мови

Для переселенців у Гадячі влаштували безкоштовні тренінги з української мови. Замість нудних лекцій — живе спілкування, а замість величезної аудиторії — кімната в читальному залі місцевої бібліотеки.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Гадяцької міської ради.

Курси з української мови проходять для тих, хто приїхав з російськомовних регіонів. Серед відвідувачів – переважно жителі Харківщини та Донеччини. І дорослі, і діти. Також вдосконалити свої знання виявили бажання й самі гадячани.

Заняття проводить викладач української мови та літератури Гадяцького вищого професійного аграрного училища Наталія Рой. У минулому вона – теж російськомовна українка, 13 років тому приїхала з Харкова. Розповіла, що спочатку теж думала й говорила звичною їй мовою, але мовне середовище швидко дало результат. Тож, на власному прикладі Наталя хоче показати, що мова таки має значення і, маючи бажання, вивчити її зовсім нескладно.

На першому занятті говорили про правильну вимову та написання слів. Також заплановані уроки у форматі відео презентації та домашніх завдань для закріплення вивченого матеріалу.

На прохання відвідувачів заняття проводитимуть двічі на тиждень – у вівторок та четвер о 10 годині. Долучатися можуть усі бажаючі: як містяни, так і гості. Місце зустрічі – приміщення Гадяцької публічної бібліотеки імені Лесі Українки (вул. Полтавська, 19).

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb