Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

“Сьогодні – монета, а завтра – ракета!”: Нацбанк запустив акцію на підтримку ЗСУ

Нацбанк України запустив благодійну акцію “Смілива гривня”, у межах якої протягом трьох місяців по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень – їх потім перерахують на потреби ЗСУ.

“З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України Національний банк України організував благодійну акцію «Смілива гривня», яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень”, – повідомили у пресслужбі Нацбанку.

На сьогодні понад 14 млрд таких монет перебуває в обігу на загальну суму 5,09 млрд грн.

Пункти збору монет відкриті в усіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБу. Банки отримують монети від населення та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

“Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також завдяки акції”, – йдеться у повідомленні.

Для поширення акції Нацбанк планує організувати збір монет у закладах дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти; в закладах професійної, фахової передвищої та вищої освіти; в бібліотеках, громадських приймальнях, магазинах, відділеннях пошти.

Благодійна акція “Смілива гривня” триватиме до 31 жовтня 2022 року.

 

Система Orphus Поделиться на fb