Ви тут:
Суспільство 

Серед російських артистів зростають антивоєнні настрої, – розвідка

Серед російських артистів зростають антивоєнні настрої. Переслідування митців, які так чи інакше висловились проти російської агресії, призвели до тотального переслідування незгодних. В результаті багато з них були вимушені залишити територію РФ.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки МО України.

Зокрема, однозначно проти війни висловились: Андрій Макаревич, Борис Гребенщиков, Земфіра Рамазанова, Little Big, Моргенштерн, Максим Покровський тощо.

Нещодавно відомий російський музикант Юрій Шевчук став відповідачем в суді за звинуваченням “дискредитація армії РФ” за своє висловлювання під час концерту: “Батьківщина це не дупа президента”. Він визнаний винним та має виплатити штраф у розмірі 50 тис. руб. Втім, це не зупинило музиканта і на суді він оприлюднив заяву про несприйняття війни як такої і, зокрема, війни РФ проти України.

“Російська творча інтелігенція дедалі частіше висловлює відверто антивоєнну позицію. Їхні головні меседжі прості та зрозумілі: всі протиріччя вирішуються шляхом діалогу, життя людини – найвища цінність, гроші витрачені на війну мають іти на розвиток освіти, науки та медицини.

Загалом антивоєнний рух в РФ поволі, але впевнено набирає сили. Цьому сприяє як загальна економічна криза внаслідок санкцій, так і велика кількість свіжих могил російських «освободітєлєй».

Система Orphus Поделиться на fb