Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Розраховуємо, що на очне або змішане навчання вийдуть від третини до половини закладів освіти Полтавщини, – Дмитро Лунін

На Полтавщині продовжують ремонтувати укриття у садочках і школах. У Полтавській ОВА обговорили нюанси організації з державним секретарем МОНу Сергієм Захаріним і представниками громад.

Про це повідомив у своєму telegram-каналі начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Готуємося до старту нового навчального року. Завдання звучить просто: максимально безпечне та мінімально стресове навчання для дітей, які здобуватимуть освіту офлайн. Область і громади зараз роблять усе, щоб укриття в садочках і школах мали необхідне: тепло, вентиляцію, електроенергію, запаси води, аптечки й так далі. Нюанси організації проговорили з державним секретарем МОНу Сергієм Захаріним і представниками громад”, – зазначив Дмитро Лунін.

Начальник ОВА наголосив, що процес облаштування укриттів триватиме постійно.

“Ми розраховуємо, що на очне або змішане навчання вийдуть від третини до половини закладів освіти області. Але, акцентую, облаштування укриттів – це процес, який триватиме постійно. І головне – укриття в кожному конкретному садку чи школі мають перевірити рятувальники. Тільки після їхнього схвалення, яке закріплюється актами, можна запускати очне навчання”, – розповів він.

Дмитро Лунін додав, що формат навчання обиратимуть самі батьки та громади.

“Повторю ще один ключовий момент: формат навчання обиратимуть самі батьки та громади. А завдання різних рівнів влади – дати дітям однаково якісний доступ до освіти. Тим, хто проживає на Полтавщині, тим, хто виїхав чи приїхав до нас. І тим, хто хоче навчатися як онлайн, так і офлайн”, – сказав начальник ОВА.

Нагадаємо, у Полтавській області до перших класів вже зарахували 11,6 тисяч дітей, із них 513 – переселенці. Загалом 1 вересня освітній процес онлайн, офлайн і у змішаному форматі має початися для 135,6 тис. учнів, зокрема й 2538 школярів-переселенців.

Фото: telegram Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb