Розпочинається новий сезон чемпіонату Полтавщини з футболу
Цього року в обласній першості зіграють 16 команд з різних куточків Полтавщини. Їх поділять на 4 групи.
За інформацією «Полтавщини-спорт», у цьогорічному чемпіонаті візьмуть участь шістнадцять команд, поділених на чотири групи за територіальним принципом.
Група А
• «Олімпія» (Савинці)
• ФК «Комишня» (Комишня)
• «Колос» (Великі Сорочинці)
• ФК «Миргород» (Миргород)
Група Б
• «Локомотив» (Гребінка)
• «Сула» (Засулля)
• «Україна» (Овсюки)
• ФК «Лубни» (Лубни)
Група В
• ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
• «КСК» (Карлівка)
• ДЮСШ ім. І. Горпинка (Полтава)
• ФК «Чутове» (Чутове)
Група Г
• «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
• «Дружба» (Очеретувате)
• «Перемога» (Клепачі)
• «Стандарт» (Нові Санжари)
Турнір складатиметься з двох етапів. На першому команді зіграють у своїх групах у два кола, за системою «кожен з кожним». По завершенню першого етапу дві кращі команди у кожній з груп утворять Вищу лігу, й далі змагатимуться між собою за медалі й чемпіонство. Всі інші — гратимуть у Першій лізі.
До вашої уваги календар матчів першого етапу змагань:
Група А
1 тур
21 серпня (неділя)
• «Миргород» (Миргород) – «Комишня» (Комишня)
• «Колос» (Великі Сорочинці) – «Олімпія» (Савинці)
2 тур
27 серпня (субота)
• «Комишня» (Комишня) – «Колос» (Великі Сорочинці)
• «Олімпія» (Савинці) – «Миргород» (Миргород)
3 тур
28 серпня (неділя)
• «Миргород» (Миргород) – «Колос» (Великі Сорочинці)
• «Олімпія» (Савинці) – «Комишня» (Комишня)
4 тур
4 вересня (неділя)
• «Комишня» (Комишня) – «Миргород» (Миргород)
• «Олімпія» (Савинці) – «Колос» (Великі Сорочинці)
5 тур
10 вересня (субота)
• «Миргород» (Миргород) – «Олімпія» (Савинці)
• «Колос» (Великі Сорочинці) – «Комишня» (Комишня)
6 тур
11 вересня (неділя)
• «Колос» (Великі Сорочинці) – «Миргород» (Миргород)
• «Комишня» (Комишня) – «Олімпія» (Савинці)
Група Б
1 тур
21 серпня (неділя)
• «Сула» (Засулля) – «Локомотив» (Гребінка)
• «Лубни» (Лубни) – «Україна» (Овсюки)
2 тур
27 серпня (субота)
• «Україна» (Овсюки) – «Сула» (Засулля)
• «Локомотив» (Гребінка) – «Лубни» (Лубни)
3 тур
28 серпня (неділя)
• «Сула» (Засулля) – «Лубни» (Лубни)
• «Україна» (Овсюки) – «Локомотив» (Гребінка)
4 тур
4 вересня (неділя)
• «Україна» (Овсюки) – «Лубни» (Лубни)
• «Локомотив» (Гребінка) – «Сула» (Засулля)
5 тур
10 вересня (субота)
• «Сула» (Засулля) – «Україна» (Овсюки)
• «Лубни» (Лубни) – «Локомотив» (Гребінка)
6 тур
11 вересня (неділя)
• «Лубни» (Лубни) – «Сула» (Засулля)
• «Локомотив» (Гребінка – «Україна» (Овсюки)
Група В
1 тур
21 серпня (неділя)
• «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Стандарт» (Нові Санжари)
• «Дружба» (Очеретувате) – «Перемога» (Клепачі)
2 тур
27 серпня (субота)
• «Перемога» (Клепачі) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
• «Стандарт» (Нові Санжари) – «Дружба» (Очеретувате)
3 тур
28 серпня (неділя)
• «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Дружба» (Очеретувате)
• «Перемога» (Клепачі) – «Стандарт» (Нові Санжари)
4 тур
4 вересня (неділя)
• «Перемога» (Клепачі) – «Дружба» (Очеретувате)
• «Стандарт» (Нові Санжари) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
5 тур
10 вересня (субота)
• «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Перемога» (Клепачі)
• «Дружба» (Очеретувате) – «Стандарт» (Нові Санжари)
6 тур
11 вересня (неділя)
• «Дружба» (Очеретувате) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)
• «Стандарт» (Нові Санжари) – «Перемога» (Клепачі)
Початок матчів: з 11.00 до 15.00 за погодженням з місцевою військовою адміністрацією.