Ви тут:
Суспільство Україна 

росіяни вкотре обстріляли Запорізьку АЕС

11 серпня війська РФ вкотре обстріляли Запорізьку АЕС. Зафіксовано п’ять “прильотів” у районі комендатури станції – безпосередньо поруч із дільницею зварки та сховищем джерел випромінювання.

Про це повідомили в “Енергоатомі”

Зазначається, що на невеличкій ділянці зайнялася трава, але, на щастя, ніхто не постраждав. Однак ворог на цьому не зупинився.

“Ще п’ять “прильотів” сталися в районі пожежної частини, яка розташована неподалік від ЗАЕС. Внаслідок обстрілів на станції не вдалося вчасно провести “перезмінку”. Адже задля безпеки атомників автобуси з персоналом наступної зміни розвернули назад в Енергодар. Допоки ситуація остаточно не нормалізується, роботу продовжуватимуть працівники попередньої зміни”, – йдеться у повідомленні.

В “Енергоатомі” заявили, що ситуація на станції наразі є контрольованою. “Інформація, яку миттєво почали розганяти у ворожих пабліках, що нібито персонал у паніці полишає станцію, є фейковою та маніпулятивною. Це теж зброя, з якої росіяни намагаються нищити ЗАЕС, тому довіряйте лише офіційним джерелам”, – додали у відомстві.

Система Orphus Поделиться на fb