Ви тут:
Суспільство 

Псевдореферендум, нова хвиля мобілізації та російськомовні підручники: маніпуляції рф на тимчасово окупованих територіях України

У Центрі протидії дезінформації при РНБО повідомили про дезінформаційні та маніпулятивні кампанії, що відбуваються на тимчасово окупованих територіях України.

Добірку опублікували у telegram-каналі ЦПД при РНБО.

Запорізька область: російські війська використовують загарбану ЗАЕС, щоб зіграти на побоюваннях Заходу щодо ядерної загрози в Україні.

Херсонська облсть: окупанти готуються до псевдореферендуму. Для цього шукають приміщення та формують своїх представників ЗМІ для пропаганди.

Донецька область: російські окупанти обстрілюють Донецьк для маніпуляції і звинувачення в злочинах ЗСУ.

Луганська область: на території ОРДЛО розпочалась нова хвиля примусової мобілізації. Відбирають осіб, непридатних для служби та тих, які мали “відстрочку”.

Харківська область: в МО рф пошили фейк: “Іноземні найманці відкрили вогонь по місцевих жителях, які не захотіли поступатися своїми будинками, постраждало 9 осіб”.

АР Крим: батьки школярів отримують повідомлення з проханням надати т.зв. гуманітарну допомогу у вигляді російськомовних підручників для шкіл ТОТ Запорізької та Херсонської обл.

Система Orphus Поделиться на fb