Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш уклав договір про співпрацю із Університетом Копенгагена

7-13 серпня науковці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка здійснили робочий візит до Університету КР (Копенгаген, Данія) у межах грантової програми Еразмус+.

У складі делегації були начальник відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук Ірина Когут, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури, директор Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури Ольга Ніколенко, доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської та німецької філології, президент Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури Марина Зуєнко.

Ректор ПНПУ імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Марина Гриньова передала лист ректору Університету КР (Копенгаген) Stefan Hermann, в якому зазначила: «Висловлюю глибоку повагу і вдячність особисто Вам і всьому колективу Університету KP за підтримку Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у важкий період збройного вторгнення. Для нас є дуже важливою Ваша міцна позиція щодо демократичної України, Ваша підтримка науковців і студентів нашого університету. Ми вдячні Вам за багаторічну співпрацю і спільні проєкти в межах міжнародної програми Еразмус+. Ми дуже зацікавлені в тому, щоб Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка був причетним до освітньої та наукової кооперації університетів у межах Євросоюзу. Ще окремо дякуємо викладачам і студентам Університету KP за реальну допомогу для осіб із сусідніх міст, які постраждали від війни й проживають у гуртожитках нашого університету».

ПНПУ імені В. Г. Короленка має науково-освітні зв’язки з Університетом КР з 2014 року. Нині співробітництво між вищими навчальними закладами відкриває ще більше можливостей для студентів і всіх учасників освітнього поцесу.

Результатом зустрічей стало укладання нового договору про співпрацю між ПНПУ імені В. Г. Короленка і Університетом КР (Копенгаген) у межах проєкту Європейського Союзу Еразмус + за напрямком КА1: академічна мобільність. Також було укладено меморандум про подальшу співпрацю між університетами. Полтавські студенти зможуть навчатися в Університеті КР (Копенгаген) кожного семестру.

Також обговорили перспективи розроблення нових проєктів за участі полтавських і данських викладачів із використанням сучасних освітніх технологій, що дозволять ефективно навчати студентів різних країн.

Полтавці розповіли данцям про мужню боротьбу України за свободу, про особливості освітнього фронту викладачів і студентів, а данські колеги й студенти висловили потужну дружню підтримку Україні.

Фото – ПНПУ

Система Orphus Поделиться на fb