Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський студент отримуватиме стипендію імені Героя Небесної Сотні

Студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Сергій Щепін став стипендіатом академічної стипендії імені Героя Небесної Сотні Василя Мойсея. Наказ про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні у 2022/2023 навчальному році оприлюднили на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Про це повідомляє сайт вишу.

Відповідно до рішення Конкурсної комісії з призначення академічної стипендії імені Героїв Небесної Сотні затверджено список переможців конкурсу. Відповідний список студентів закладів вищої освіти , що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, яким присуджуються академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні у 2022/2023 навчальному році, затверджено наказом МОН України.

Серед цьогорічних стипендіатів – студент спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Сергій Щепін, який отримуватиме академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Василя Мойсея.

«Щороку студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримують академічні стипендії, започатковані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні. Це не лише підтримка патріотизму та відданості української молоді, а й пам’ять про тих, хто віддав своє життя за майбутнє України», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Система Orphus Поделиться на fb