Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавська лікарня отримала гуманітарну допомогу з Німеччини

КП “2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” отримала гуманітарну допомогу, яка надійшла з німецького міста Зіндельфінген.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Гуманітарну допомогу передали перший заступник міського голови Валерій Пархоменко та членкиня Конгресу Ради Європи, Віце-Президент палати місцевих влад Конгресу Ради Європи Оксана Деркач.

Як зазначила Оксана Деркач, це – перев’язувальні матеріали в сфері гнійно-септичної хірургії і хірургії оптичних пошкоджень.

“Передали медикам Полтави гуманітарну допомогу, яка надійшла Полтаві з міста Зіндельфінген (Німеччина). Це дуже рідкісні, ефективні та потрібні засоби для проведення операцій, перев’язок. Окрім цього, передали і важливі лікарські препарати. Це приклад того, як працює платформа “Cities 4 cities”. Дякую усім, хто допомагає”, – наголосила Оксана Деркач.

Усі пов’язки, які були передані на потреби комунального підприємства, мембранозні. Це нове покоління, що прийшло на зміну базовим марлевим пов’язкам. Вони вкладаються в систему загоєння ран по вологому принципу. Завдяки переданим перев’язувальним матеріалам загоєння ран проходить майже у два рази швидше.

Фото: Полтавська міськрада

Перейти до вмісту