Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Опалювальний сезон, робочі візити міністрів та поштова марка воєнного часу: начальник Полтавської ОВА підбив підсумки тижня

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підбив підсумки роботи цього тижня у традиційному дайджесті.

Полтавщину вдруге відвідала віцепрем’єр – міністр із питань реінтеграції ТОТ Ірина Верещук. Побували в центрах проживання переселенців у Кременчуці, Градизьку, Горішніх Плавнях і Полтаві.

Полтавська область прийматиме евакуйованих жителів із Донеччини. Цей процес потребує комплексного підходу й командної роботи. Долучилися й міжнародні гуманітарні організації, які працюють в Україні й на Полтавщині зокрема. Вони допомагають підготовлювати приміщення, в яких проживатимуть переселенці. Це також обговорювали під час візиту Ірини Верещук.

Ще сім автівок поїдуть із Полтавщини до наших військових. Мікроавтобуси й позашляховики цього тижня передали місцеві волонтери військовій службі правопорядку та нашій обласній 116-ій бригаді ТрО. Деякі авто вирушать на передову в Донецьку область. Окрім того, надано військовим і три автомобільні радіостанції.

Полтавщина отримає власну марку воєнного часу – “Гадяцьке сафарі”. Найкращі ескізи скоро представимо на народне голосування, яке і визначить переможця.

Профтехучилища, де проживають переселенці, отримали велику партію допомоги за програмою ЄС “EU4Skills”. Це десятки одиниць побутової техніки: холодильники, мікрохвильовки, бойлери, електрочайники, морозильні камери.

Також цього тижня Полтавщину відвідав міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко й побував у музеї “Поле Полтавської битви”.

“Саме там обговорювали дерусифікацію, а також подальшу долю низки пам’ятників у Полтаві, які пов’язані зі звеличенням росії – країни-агресора”, – зазначив Дмитро Лунін.

Цього тижня разом із головами громад Полтавщини були на нараді в Києві, у міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.

“Предметно проговорювали всі аспекти підготовки нашої області до опалювального сезону. Рухаємося за планом”, – додав начальник Полтавської ОВА.

Також зазначив, що власники житла, які прихистили переселенців, уже отримують допомогу від держави. Понад 13 мільйонів гривень отримала Полтавщина на виплати за три весняні місяці.

 

Система Orphus Поделиться на fb