Ви тут:
Суспільство 

Омбудсмен звернувся до ООН через виступ росіянина, який демонстрував череп і заявляв, що він належить українцю

росіянин ігор мангушев влаштував виступ, під час якого виправдовував дії окупантів в Україні і тримав у руках череп нібито вбитого українського військового. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про це в ООН.

Про це український омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив у своєму telegram-каналі.

“Те, що Російська Федерація порушує міжнародне гуманітарне право по відношенню до живих – не є секретом, але це ж стається і з мертвими. Через своїх пропагандистів росіяни продовжують дегуманізувати українців, виправдовуючи масові вбивства. Демонстрація “останків” загиблих захисників Маріуполя стала приводом для “стендапу”. Єдиною метою таких дій Росії є чергове спричинення болю родичам загиблих. Ми повинні бути свідомі того та не вдаватися до емоцій, а щоденно фіксувати факти воєнних злочинів та повідомляти міжнародну спільноту про порушення”, – зазначив Дмитро Лубінець.

Також додав, що вже повідомив про це відео Керівника групи із встановлення фактів Слідчої комісії ООН щодо України Оле Солванга. Також омбудсмен звернеться до Офісу Генерального Прокурора України.

Перейти до вмісту