Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели навчання для бійців добровольчого формування

Поліцейські-вибухотехніки провели навчання з основ вибухотехнічної та особистої безпеки із бійцями добровольчого формування “Легіон ” Полтавської територіальної громади заходам безпеки й тактиці поведінки із вибухонебезпечними предметами.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

Під час зустрічі заступник начальника відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Полтавській області майор поліції Артем Бондаренко розповів про види небезпечних предметів, продемонстрував муляжі бойових гранат, радіокерованих саморобних пристроїв та датчиків та акцентував увагу на заходах безпеки й тактиці поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Поліцейський обговорив із бійцями найважливіші заходи безпеки, яких слід дотримуватися при виявленні підозрілих або завідомо небезпечних предметів під час патрулювання вулиць населених пунктів або несення служби на блок-постах.

“З урахуванням реальних загроз, що виникли через широкомасштабне вторгнення російських окупантів в Україну, ми намагалися надати якомога більше корисної інформації про боєприпаси і відпрацювати з бійцями навички безпечного поводження з ними. Сподіваємося, що отримані знання убезпечать і бійців, і громадян від існуючих загроз під час війни”, – зазначив Артем Бондаренко.

Нагадаємо,  з початку широкомасштабної військової агресії російської федерації проти України працівники вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили більше трьохсот службових виїзди, під час яких ними перевірено 310 об’єктів та знешкоджено більше 80 вибухонебезпечних предметів. Усі розірвані боєприпаси були ідентифіковані, а їх залишки зібрані як речові докази воєнних злочинів.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb