Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині у 155-и закладах загальної середньої освіти обладнали укриття, щоб розпочати навчальний процес офлайн

У Полтавській області працює понад 530 закладів загальної середньої освіти. На сьогодні у 155-и з них обладнали укриття, щоб розпочати навчальний процес офлайн.

Про це під час брифінгу 5 серпня розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“З понад 530 закладів загальної середньої освіти укриття мають більше 300. На сьогодні у 155-и укриття обладнані усім необхідним. Ще 193 – ремонтуємо та доукомплектовуємо”, – зазначив Дмитро Лунін.

За інформацією начальника Полтавської ОВА, ще у 26-ти закладах неможливо облаштувати укриття.

“Але ми вважаємо, що якусь кількість із них ми все одно можемо привести до ладу, тому ще додатково вивчатимемо ці укриття”, — додав Дмитро Лунін.

За словами начальника Полтавської ОВА, ситуація із дитсадками дещо складніша. Загалом в області – 644 ДНЗ. На понеділок, 1 серпня, працювали лише 45. Адже облаштувати укриття у дитсадках важче, бо діти дошкільного віку мають додаткові потреби.

“Якщо дитина, наприклад, у 5-му класі, може сама піти до укриття, то 3-річна – потребує додаткового догляду. Треба її розбудити, якщо вона спить, одягнути. Крім того, вони більше часу проводять на підлозі, а не за партою. Тому укриття потрібно робити більш якісно. Робота проводиться”, — розповів Дмитро Лунін.

Читайте також: Запускаємо ініціативу “Wі-Fі в укриттях закладів освіти”, – Федоров

Начальник ОВА додав, що ремонти в укриттях проводять не так швидко. Адже є проблеми із постачанням матеріалів, насамперед, це пов’язано із логістикою.

Нагадаємо, 5 серпня Дмитро Лунін провів нараду з очільниками РВА, під час якої проаналізували стан підготовки освітніх закладів до початку навчального року. Він наголосив на дотримані обов’язкових вимог в укритті – освітлення, опалення, кондиціонування, інтернет-зв’язок, вбиральні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb