Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 160 шкіл мають відремонтовані укриття, ще близько 130 – у процесі підготовки, – Дмитро Лунін

У Полтавській області – 533 школи, з них 160 навчальних закладів мають підготовлені укриття, ще близько 130 – у процесі підготовки. 

Про це повідомив у своєму telegram-каналі начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

16 серпня начальник ОВА з профільним заступником Максимом Калініним перевірили 10 шкіл у п’яти громадах Полтавського району. Дмитро Лунін зазначив, що протягом двох тижнів перевірятимуть укриття у дитсадках і школах в усіх громадах області.

“Освітній процес має бути мінімально стресовим, максимально безпечним і якісним. Сьогодні перевірили 10 шкіл у п’яти громадах Полтавського району. Це різні школи, які обрали різні формати навчання. Наприклад, Степненський НВК працюватиме офлайн, там є хороше обладнане укриття для всіх учнів і персоналу. У Котелевському опорному закладі обрали змішаний формат: першачки й випускники – офлайн, решта – онлайн. Розглядають можливість навчатися позмінно. Укриття теж належно обладнане”, – зазначив Дмитро Лунін.

Також начальник ОВА додав, що готуються й менші сільські школи. Загалом по області процес іде повним ходом. Частина закладів уже впоралися з завданням, частина продовжують роботи.

Фото: telegram Дмитра Луніна

Система Orphus Поделиться на fb