Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Донеччині внаслідок артобстрілу окупантів загинув військовий з Полтавщини Олександр Федорчук

5 серпня Горішньоплавнівська громада прощалися з воїном Олександром Федорчуком, який загинув, отримавши поранення в районі населеного пункту Травневе Бахмутського району Донецької області.

Про це повідомили у Горішньоплавнівській міській раді.

Олександр Петрович Федорчук народився 19 березня 1979 року в селі Комендантівці поблизу Горішніх Плавнів. Після закінчення 9 класів Комендантівської школи навчався в Гадяцькому аграрному училищі.

У 1997-1998 роках проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил України. У 2001-2008 роках працював на Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті, потім працював на підприємствах міста “Кредо”, “Феррошлях”, а останні 10 років працював у ТОВ “Феррострой”.

У 2014-2015рр. захищав територіальну цілісність держави на Сході України. З перших днів війни, 24 лютого, був мобілізований на російсько-українську війну.

1 серпня отримав поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу позицій підрозділу касетними снарядами. Був доставлений в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені І.І. Мечникова, але, на жаль, 3 серпня він загинув від поранень.

Система Orphus Поделиться на fb