Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Мають перевірити електропроводку у кожній багатоповерхівці”: у Лубенській громаді готуються до опалювального сезону

Усім керуючим компаніям, приватним і комунальним ЖЕКам слід перевірити стан електричної проводки в кожному багатоквартирному будинку Лубенської громади.

Про це йшлося під час зустрічі з головами ОСББ та ЖБК Лубенської громади з питань підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, повідомили у Лубенській міській раді.

На території Лубенської громади створено 75 ОСББ та ЖБК, а це 92 будинки. Присутніх на зустрічі представників ОСББ та ЖБК було 26.

Дирекція ОКВПГ “Лубнитеплоенерго” наголосила на необхідності упорядкування паспортів готовності будинку до роботи в осінньо-зимовий період у 2022-2023 років, яких на сьогодні підписано тільки 3 із усіх наявних ОСББ.

Під час зустрічі наголосили на необхідності перевірити стан електричної проводки в кожному багатоквартирному будинку. 

“Опалювальний сезон 2022/2023 стане найскладнішим за весь період незалежності, про що раніше заявляв і Президент Володимир Зеленський. Те, що частина громадян узимку може залишитися без централізованого теплопостачання, — не просто розмови, зважаючи на нинішні реалії. До того ж в уряді раніше вже заявили про можливість зниження температури у квартирах до +16, що й без обстрілів обіцяє погіршення умов проживання. У цій ситуації інших способів, крім як обігріватися з допомогою електроенергії, в людей не буде. Мешканці будинків, у яких є централізоване опалення, ви можете залишитися без тепла. Тому єдиним порятунком буде електрообігрівання. Перевіряйте свої мережі прямо зараз. Решта — вторинне. Усім керуючим компаніям, приватним і комунальним ЖЕКам слід перевірити стан електричної проводки в кожному багатоквартирному будинку”, – йдеться у повідомленні.

Перейти до вмісту