Луганська “Зоря” вилетіла з Ліги конференцій

Луганська «Зоря» у Крайові провела матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти румунської «Університаті».

Як повідомляє УАФ, тиждень тому в Любліні чорно-білі здобули мінімальну перемогу — 1:0. Матч-відповідь луганців проти «Університаті» проходив у Крайові, причому між двома поєдинками суперник українців змінив головного тренера.

Румунам удався стартовий штурм і швидкий гол на 5-й хвилині. Якщо ударам Івана та Банку не вистачило точності, то Сілва своїм шансом після подачі кутового скористався сповна.

Із часом українці вирівняли гру, проте створити справді небезпечний момент у підопічних Патріка ван Леувена не виходило. Натомість румуни іноді підбиралися до володінь Мацапури, небезпечними були удари Банку після скидки партнера та Паппа після розіграшу кутового.

По перерві «Зоря» продовжила помилятися, чим скористалися суперники. На 53-й хвилині перевагу господарів після невдалого вибивання Назарини невідпорним ударом з лету подвоїв Баярам. Невдовзі «Університатя» забила й утретє — Мацапура перервав фланговий простріл, а Банку більярдним ударом з підбору влучив у ціль.

Українці мали нагоди скоротити відставання. Імереков головою пробив у площину, удар Чурка прийшовся поруч зі стійкою. Наприкінці зустрічі своїми спробами запам’яталися Крістіан і Безбородько. Однак у підсумку луганці поступилися — 0:3, тож на цьому єврокубковий сезон для них завершено.