Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Кращим спортсменам Полтавської громади та їх тренерам виплатять одноразові премії

Під час засідання виконкому, затвердити склад спортсменів Полтавської громади та їх тренерів на виплату одноразових винагород (премій) з бюджету громади. Премії отримають ті спортсмени, хто зайняв високі місця.

Про це повідомляє сайт міської ради Полтави.

Премії отримають ті спортсмени, хто зайняв призові місця на чемпіонаті світу з плавання серед спортсменів з інвалідністю (м. Фуншал, Португалія, 12-18.06.2022):

1) Вірченко Олексій Олександрович, член основного складу національної збірної команди України з плавання (порушення зору), майстер спорту України міжнародного класу, за: І місце (100 м батерфляй), І місце (50 м вільний стиль), III місце (100 м на спині);

2) Остапченко Денис В’ячеславович, член основного складу національної збірної команди України з плавання (ураження опорно-рухового апарату) майстер спорту України міжнародного класу, за: II місце (200 м вільний стиль), III місце (50 м вільний стиль), III місце (50 м на спині);

3) Калайда Ілля Сергійович, заслужений тренер України, тренер спортсмена Олексія Вірченка, за підготовку спортсмена, який посів зазначені призові місця на чемпіонаті світу;

4) Бойко Галина Миколаївна, заслужений тренер України, тренер спортсмена Дениса Остапченка, за підготовку спортсмена, який посів зазначені призові місця на чемпіонаті світу.

Спортсмени, котрі вибороли призові місця на чемпіонатах Європи з вільної боротьби та плавання:

1) Олексієнко Богдан Олексійович, вихованець КЗ «ПДЮСШ «ПОЛТАВА», за ІII місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед кадетів та кадеток U 17 (м. Бухарест, Румунія, 13-19.06.2022);

2) Пономарьов Володимир Віталійович, тренер-викладач КЗ «ПДЮСШ «ПОЛТАВА», за підготовку спортсмена Богдана Олексієнка, який посів зазначене призове місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед кадетів та кадеток U 17 (м. Бухарест, Румунія, 13-19.06.2022);

3) Табакін Анатолій Іванович, тренер-викладач КЗ «ПДЮСШ «ПОЛТАВА», за підготовку спортсмена Богдана Олексієнка, який посів зазначене призове місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед кадетів та кадеток U 17 (м. Бухарест, Румунія, 13-19.06.2022);

4) Примаченко Іван Олександрович, майстер спорту України з боротьби вільної, вихованець Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності, за II місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед юніорів U 20 (м. Рим, Італійська Республіка, 25.06 -04.07.2022);

5) Блащак Іван Федорович, тренер-викладач Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності, за підготовку спортсмена Івана Примаченка, який посів зазначене призове місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед юніорів U 20 (м. Рим, Італійська Республіка, 25.06-04.07.2022);

6) Маркарян Шакро Маркарович, тренер-викладач Полтавської обласної школи вищої спортивної майстерності, за підготовку спортсмена Івана Примаченка, який посів вищезазначене призове місце на чемпіонаті Європи з боротьби вільної серед юніорів U 20 (м. Рим, Італійська Республіка, 25.06 – 04.07.2022);

7) Дьяченко Марія Юріївна, майстер спорту України, член основного складу національної збірної команди України з плавання, вихованка КЗ «ПДЮСШ № 3 з плавання», за ІII місце на чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів (м. Отопені, Румунія, 05-10.07.2022);

8) Мороз Зоя Володимирівна, тренер-викладач КЗ «ПДЮСШ № 3 з плавання», тренер Марії Дьяченко, за підготовку спортсменки, яка посіла зазначене призове місце на чемпіонаті Європи.

Спортсмени, які виборов перше місце на Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту:

1) Приймачов Олег Миколайович, член основного складу національної збірної команди України з таїландського боксу Муей Тай, заслужений майстер спорту України, за І місце в змаганнях з таїландського боксу Муей Тай на одинадцятих Всесвітніх іграх (м. Бірмінгем, Алабама, США, 07-17.07.2022);

2) Абдулаєв Зураб Шариф огли, тренер Олега Приймачова за підготовку спортсмена, який посів перше місце на одинадцятих Всесвітніх іграх з таїландського боксу Муей Тай (м. Бірмінгем, Алабама, США, 07-17.07.2022).

Спортсмени, що виконали норми та вимоги Єдиної спортивної класифікації України з присвоєнням звання «Майстер спорту України»:

1) Грабко Іван Володимирович, член національної збірної команди України, який виконав норми та вимоги ЄСКУ з присвоєнням звання «Майстер спорту України» з плавання, (наказ Міністерства молоді та спорту України від 04.05.2022 № 1222).

2) Мороз Зоя Володимирівна, тренер-викладач КЗ «ПДЮСШ№ 3 з плавання», за підготовку спортсмена Івана Грабка;

3) Дмитренко Валерія Анатоліївна, вихованка КЗ «ПДЮСШ№ 4», яка виконала норми та вимоги ЄСКУ з присвоєнням звання «Майстер спорту України» з гімнастики художньої, (наказ Міністерства молоді та спорту України від 03.02.2022 № 435);

4) Круглікова Наталя Леонідівна, тренер-викладач КЗ «ПДЮСШ№ 4», за підготовку спортсменки Валерії Дмитренко.

Система Orphus Поделиться на fb